Ndriçues mural Eglo 95011 Mosiano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-80%
Ndriçues mural Eglo 95011 Mosiano
Ndriçues mural Eglo 95011 Mosiano
Ndriçues mural Eglo 95011 Mosiano

Ndriçues mural Eglo 95011 Mosiano

Available:Në gjëndje
2,400 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural/tavanor nga Eglo, modeli 95011 Mosiano
Karakterizuar nga një dizajn i përjetshëm, i thjeshtë dhe funksional.
Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
Me 2 burime ndriçimi për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Ky ndriçues është bërë prej çeliku të kromuar dhe xham të bardhë, opal mat.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 340.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 110
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 300

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës):  IP44
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 12V
max. W: 2X3,3W
Voltage: 100-240V
U out: 15-31,5V
I out: 350mA Hz 108Hz
Ndriçues mural/tavanor nga Eglo, modeli 95011 Mosiano Karakterizuar nga një dizajn i përjetshëm, i thjeshtë dhe funksional. Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 2 burime ndriçimi për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Ky ndriçues është bërë prej çeliku të kromuar dhe xham të bardhë, opal mat. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 340.
Përmasat: Lartësia (në mm) 110 Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 300

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës):  IP44 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 12V max. W: 2X3,3W Voltage: 100-240V U out: 15-31,5V I out: 350mA Hz 108Hz