Ndriçues mural Eglo 94924 PASTERI
Ndriçues mural Eglo 94924 PASTERI
Ndriçues mural Eglo 94924 PASTERI

Ndriçues mural Eglo 94924 PASTERI

4,900 Lek
Sale
Ndriçues mural Eglo 94924 PASTERI Ndriçues mural Eglo. Modeli 94924, pjesë e linjës PASTERI. Një përzierje e stileve moderne dhe vintage në një ndriçues të vetëm. I përshtatshëm për të gjitha ambientet e shtëpisë, përfshirë edhe zyrat. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë nikel saten ndersa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27....

Instock

Përshkrimi

Ndriçues mural Eglo 94924 PASTERI

  • Ndriçues mural Eglo. Modeli 94924, pjesë e linjës PASTERI.
  • Një përzierje e stileve moderne dhe vintage në një ndriçues të vetëm.
  • I përshtatshëm për të gjitha ambientet e shtëpisë, përfshirë edhe zyrat.
  • Materiali i produktit është çelik me ngjyrë nikel saten ndersa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë të bardhë.
  • Lloji i ndriçuesit E27.
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94924

Familja:

PASTERI

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

Celiku, pëlhurë

Ngjyra:

Nikel saten, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

145

Lartësia (në mm):

305

Artikuj të lidhur