Ndriçues mural Eglo 900891 MARUGGIO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 900891 MARUGGIO

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 900891 MARUGGIO
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 900891, pjesë e koleksionit MARUGGIO.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Materiali alumini dhe plastike në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900891 

Familja:

MARUGGIO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.8 W

Shkalla e mbrojtjes:

IP65

Materiali:

Alumini, plastike

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

90

Gjatësia (në mm):

200
Ndriçues mural Eglo 900891 MARUGGIO
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 900891, pjesë e koleksionit MARUGGIO.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Materiali alumini dhe plastike në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900891 

Familja:

MARUGGIO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.8 W

Shkalla e mbrojtjes:

IP65

Materiali:

Alumini, plastike

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

90

Gjatësia (në mm):

200