Ndriçues mural Eglo 900275 JABAGA
Ndriçues mural Eglo 900275 JABAGA
Ndriçues mural Eglo 900275 JABAGA

Ndriçues mural Eglo 900275 JABAGA

2,800 Lek
Sale
Ndriçues mural Eglo 900275 JABAGA Ndriçues Mural Eglo. Modeli 900275, pjesë e koleksionit JABAGA. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues mural Eglo 900275 JABAGA
  • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 900275, pjesë e koleksionit JABAGA.
  • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
  • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
  • Materiali plastikë në ngjyrë të zezë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900275 

Familja:

JABAGA

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.6W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave

1 led

Lloji i llambës:

GU10

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

80

Gjatësia (në mm):

70

Artikuj të lidhur