Ndriçues mural Eglo 75754 RGBIC
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues mural Eglo 75754 RGBIC
Ndriçues mural Eglo 75754 RGBIC

Ndriçues mural Eglo 75754 RGBIC

Available:Në gjëndje
4,400 Lek 9,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues mural Eglo 75754 RGBIC

 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 75754, pjesë e koleksionit RGBIC.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Material celiku dhe plastikë në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75754

Familja:

RGBIC

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11.5W

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Materiali:

celik, plastikë

Ngjyra:

E zezë, e bardhë

Numri i llambave

Lloji i llambës:

LED 

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

PO

Telekomande

PO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

50

Gjatësia (në mm):

270

Ndriçues mural Eglo 75754 RGBIC

 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 75754, pjesë e koleksionit RGBIC.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Material celiku dhe plastikë në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75754

Familja:

RGBIC

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11.5W

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Materiali:

celik, plastikë

Ngjyra:

E zezë, e bardhë

Numri i llambave

Lloji i llambës:

LED 

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

PO

Telekomande

PO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

50

Gjatësia (në mm):

270