Ndriçues mural Eglo 75202 Oderzo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues mural Eglo 75202 Oderzo

Ndriçues mural Eglo 75202 Oderzo

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 4,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75202 Oderzo
Karakterizuar nga një dizajn unik modern dhe funksional.
Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
Me 2 burime ndriçimi për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 720.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 90
Gjatësia (në mm) 440
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 Numri i llambave dhe fuqia: 2X3.8W

Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75202 Oderzo Karakterizuar nga një dizajn unik modern dhe funksional. Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 2 burime ndriçimi për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 720.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 90 Gjatësia (në mm) 440   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 Numri i llambave dhe fuqia: 2X3.8W