Ndriçues Mural Eglo 62362 TIBERIO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 62362 TIBERIO

Available:Në gjëndje
2,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 62362, pjesë e linjës TIBERIO.
Dizajn i thjeshte dhe modern, me ngjyre te bardhe, materiali i tij është gipsi.
Ky ndriçues është i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 130
Gjatesia (ne mm):  280
Pjesa e zgjatur (ne mm): 150

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues mural Eglo, modeli 62362, pjesë e linjës TIBERIO. Dizajn i thjeshte dhe modern, me ngjyre te bardhe, materiali i tij është gipsi. Ky ndriçues është i përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma gjumit, dhoma e ndenjes etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Permasat: Lartesia (ne mm): 130 Gjatesia (ne mm):  280 Pjesa e zgjatur (ne mm): 150
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W