Ndriçues i jashtëm Eglo 61924 CALPINO PRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 61924 CALPINO PRO

Available:Në gjëndje
6,400 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 61924, pjesë e koleksionit CALPINO PRO
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrën gri të errët
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 105
Gjatësia (në mm) 105
Pjesa e zgjatur (në mm) 110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP54
Klasa e sigurisë: 2
Grupi i rriskut 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,3W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 61924, pjesë e koleksionit CALPINO PRO Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrën gri të errët
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 105 Gjatësia (në mm) 105 Pjesa e zgjatur (në mm) 110
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP54
Klasa e sigurisë: 2
Grupi i rriskut 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,3W