Ndricues mural Eglo 61921 CALPINO PRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues mural Eglo 61921 CALPINO PRO

Available:Në gjëndje
6,400 Lek
Image
Secure

Ndricues mural Eglo 61921 CALPINO Pro

 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 61921, pjesë e koleksionit CALPINO PRO
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

61921

Familja:

CALPINO PRO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

2 x 43.2 W

Materiali:

Alumin

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet 

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

105

Gjatësia (në mm):

105

Ndricues mural Eglo 61921 CALPINO Pro

 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 61921, pjesë e koleksionit CALPINO PRO
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit është LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

61921

Familja:

CALPINO PRO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

2 x 43.2 W

Materiali:

Alumin

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet 

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

105

Gjatësia (në mm):

105