Ndriçues i jashtëm Eglo 49081 TARBES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 49081 TARBES

Available:Në gjëndje
4,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 49081, pjesë e koleksionit TARBES.
Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm dhe atij të brendshëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni dhomat, sallonin, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 375
Gjatësia (në mm): 155
Lartësia e kanopit (në mm) 28
Diametri i kanopes (në mm) 120
Pjesa e zgjatur (në mm) 275

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues mural Eglo. Modeli 49081, pjesë e koleksionit TARBES. Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm dhe atij të brendshëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni dhomat, sallonin, oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm): 375 Gjatësia (në mm): 155 Lartësia e kanopit (në mm) 28
Diametri i kanopes (në mm) 120
Pjesa e zgjatur (në mm) 275

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W