Ndricues mural Eglo 43432 BARNSTAPLE 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues mural Eglo 43432 BARNSTAPLE 1

Available:Në gjëndje
6,000 Lek 14,500 Lek
Image
Secure

Ndricues mural Eglo 43432 BARNSTAPLE 1

 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 43432 , pjesë e koleksionit BARNSTAPLE .
 • Ndricues mural Eglo 43432 BARNSTAPLE 1, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Material kromi në ngjyrë të zezë.

 Ndriçimi elegant dhe i adaptueshëm Eglo 43432 i jep çdo dhome një hije elegance bashkëkohore. Kjo zgjidhje ndriçimi është një shtesë e mrekullueshme për shtëpinë ose vendin tuaj të biznesit, përveçse është funksionale falë dizajnit elegant dhe materialeve premium. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43432 

Familja:

BARNSTAPLE

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

40 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

zezë/dru

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

475

Gjerësia (në mm):

90

Ndricues mural Eglo 43432 BARNSTAPLE 1

 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 43432 , pjesë e koleksionit BARNSTAPLE .
 • Ndricues mural Eglo 43432 BARNSTAPLE 1, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Material kromi në ngjyrë të zezë.

 Ndriçimi elegant dhe i adaptueshëm Eglo 43432 i jep çdo dhome një hije elegance bashkëkohore. Kjo zgjidhje ndriçimi është një shtesë e mrekullueshme për shtëpinë ose vendin tuaj të biznesit, përveçse është funksionale falë dizajnit elegant dhe materialeve premium. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43432 

Familja:

BARNSTAPLE

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

40 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

zezë/dru

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

475

Gjerësia (në mm):

90