Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1
Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1
Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1

Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1

3,000 Lek
7,300 Lek
Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1  Ndriçues BARNSTAPLE 1 Eglo 43431, pjesë e koleksionit BARNSTAPLE 1 . Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1 modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur. Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për...

Instock

Përshkrimi

Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1 

  • Ndriçues BARNSTAPLE 1 Eglo 43431, pjesë e koleksionit BARNSTAPLE 1 .
  • Ndricues mural Eglo 43431 BARNSTAPLE 1 modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
  • Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
  • Material kromi në ngjyrë të zezë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43431

Familja:

BARNSTAPLE 1

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

28 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësi (në mm):

160

Gjerësia (në mm):

160

Artikuj të lidhur