Ndriçues mural Eglo 39604 FENOULLET 1
Ndriçues mural Eglo 39604 FENOULLET 1
Ndriçues mural Eglo 39604 FENOULLET 1

Ndriçues mural Eglo 39604 FENOULLET 1

20,000 Lek
Sale
Ndriçues mural Eglo 39604 FENOULLET 1 Ndriçues mural Eglo. Modeli 39604 pjesë e koleksionit Fenoullet 1. Një ndriçues i familjes së llambadarëve me një dizanj klasik dhe elegant, i dekoruar nga kristale të vogla transparente për ti dhënë kështu një pamje madhështore tepër të rafinuar. I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve te...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues mural Eglo 39604 FENOULLET 1

  • Ndriçues mural Eglo. Modeli 39604 pjesë e koleksionit Fenoullet 1.
  • Një ndriçues i familjes së llambadarëve me një dizanj klasik dhe elegant, i dekoruar nga kristale të vogla transparente për ti dhënë kështu një pamje madhështore tepër të rafinuar.
  • I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve te ndryshme te bendshme si sallone, dhoma ndenje, dhoma pritje etj.
  • Materiali cilësor i çelikut dhe ndricim E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39604 

Familja:

FENOULLET 1

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

25 W

Materiali:

Celiku, xhami

Ngjyra:

Tunxh, kristale

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

370

Gjatësia (në mm):

290

Artikuj të lidhur