Ndriçues Mural Eglo 39125 FALCADO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-18%
Ndriçues Mural Eglo 39125 FALCADO 1
Ndriçues Mural Eglo 39125 FALCADO 1
Ndriçues Mural Eglo 39125 FALCADO 1

Ndriçues Mural Eglo 39125 FALCADO 1

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 6,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39125, pjesë e linjës FALCADO 1
Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë kromi dhe xhami ka një ngjyrë saten.
Eshtë një model i thjeshtë klasik që i pështatet ambienteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj.
Lloji i ndriçuesit është E14.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 280
Gjatësia (në mm) 320

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X40W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 39125, pjesë e linjës FALCADO 1 Ky ndriçues profesional përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë kromi dhe xhami ka një ngjyrë saten. Eshtë një model i thjeshtë klasik që i pështatet ambienteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi etj. Lloji i ndriçuesit është E14.
Përmasat: Lartësia (në mm) 280 Gjatësia (në mm) 320
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X40W