Ndriçues mural Eglo 390273 PARAGUAY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural Eglo 390273 PARAGUAY

Available:Në gjëndje
17,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 390273 PARAGUAY 
 • Ndriçues mural Eglo. Modeli 390273 Eglo 
 • Dizajn i cili nuk del kurrë nga moda.
 • I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve.
 • Materiali çelik dhe plastikë në ngjyrë të bardhë dhe bronz.
 • Lloji i ndriçuesit LED.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390273

Familja:

PARAGUAY 

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra: 

E bardhë, bronzi

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

270

Lartesia (në mm):

205
Ndriçues mural Eglo 390273 PARAGUAY 
 • Ndriçues mural Eglo. Modeli 390273 Eglo 
 • Dizajn i cili nuk del kurrë nga moda.
 • I përshtatshëm për ndriçimin e jashtëm të fasadave, verandave ose ballkoneve.
 • Materiali çelik dhe plastikë në ngjyrë të bardhë dhe bronz.
 • Lloji i ndriçuesit LED.
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390273

Familja:

PARAGUAY 

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra: 

E bardhë, bronzi

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

270

Lartesia (në mm):

205