Ndriçues mural Eglo 33452 TAZZOLI

9,000 Lek
11,000 Lek
Ndriçues mural Eglo 33452 TAZZOLI Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ky ndriçues tavanor nga seria TAZZOLI përbëhet nga materiali çelik me plastik me nikel saten dhe te zi....

Instock

Përshkrimi

Ndriçues mural Eglo 33452 TAZZOLI
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ky ndriçues tavanor nga seria TAZZOLI përbëhet nga materiali çelik me plastik me nikel saten dhe te zi.
  • I pajisur me një llambe LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

33452

Familja:

TAZZOLI

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.5W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze / GRI

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

LED

Lloji i celsit 

Celes me prekje

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

300

Gjatesia (në mm):

65

Artikuj të lidhur