Ndricues Komedine Eglo 99824 CAHUAMA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Komedine Eglo 99824 CAHUAMA

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure

Ndricues Komedine Eglo 99824 CAHUAMA

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99824, pjesë e kolekionit Cahuama.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë
 • Dizajn modern dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor qeramike me ngjyrë kafe të hapur.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99824

Familja:

CAHUAMA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Qeramik/ xham

Ngjyra:

Kafe e hapur/ hije e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

300

Diametri (në mm):

275

Diametri i bazes (në mm):

150

 

Ndricues Komedine Eglo 99824 CAHUAMA

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 99824, pjesë e kolekionit Cahuama.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë
 • Dizajn modern dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor qeramike me ngjyrë kafe të hapur.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99824

Familja:

CAHUAMA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Qeramik/ xham

Ngjyra:

Kafe e hapur/ hije e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

300

Diametri (në mm):

275

Diametri i bazes (në mm):

150