Ndriçues komedine Eglo 97746 MIRAFLORES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues komedine Eglo 97746 MIRAFLORES

Available:Në gjëndje
12,500 Lek
Image
Secure

Ndriçues komedine Eglo 97746 MIRAFLORES

 • Ndriçues komodine Eglo, modeli 97746 , pjesë e linjës MIRAFLORES.
 • Materiali i produktit është çelik, alumin dhe plastikë me ngjyrë të artë dhe në ngjyrë të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi dhe studimi. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97746 

Familja:

MIRAFLORES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Materiali:

Çeliku, alumin, plastikë

Ngjyra: 

E artë, e bardhë

Numri i llambave:

1

Fuqia:

14 W

Lloji i llampes:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e rregullueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380 mm

Gjatësia (në mm):

185 mm

Gjerësia (në cm):

150 mm

 

Ndriçues komedine Eglo 97746 MIRAFLORES

 • Ndriçues komodine Eglo, modeli 97746 , pjesë e linjës MIRAFLORES.
 • Materiali i produktit është çelik, alumin dhe plastikë me ngjyrë të artë dhe në ngjyrë të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi dhe studimi. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97746 

Familja:

MIRAFLORES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Materiali:

Çeliku, alumin, plastikë

Ngjyra: 

E artë, e bardhë

Numri i llambave:

1

Fuqia:

14 W

Lloji i llampes:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e rregullueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380 mm

Gjatësia (në mm):

185 mm

Gjerësia (në cm):

150 mm