Ndriçues komedine Eglo 97331 CASTELLATO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-63%
Ndriçues komedine Eglo 97331 CASTELLATO 1
Ndriçues komedine Eglo 97331 CASTELLATO 1

Ndriçues komedine Eglo 97331 CASTELLATO 1

Available:Në gjëndje
1,990 Lek 5,500 Lek
Image
Secure

Ndriçues komedine Eglo 97331 CASTELLATO 1

 • Ndriçues komodine Eglo, modeli 97331, pjesë e linjës CASTELLATO 1.
 • Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe xham opal mat në ngjyrë të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi dhe studimi. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97331 

Familja:

CASTELLATO 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Materiali:

Çeliku, Xham opal mat

Ngjyra: 

E zezë, e bardhë

Numri i llambave:

1

Fuqia:

28 W

Lloji i llampes:

E14

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e rregullueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

280 mm

Diametri i bazës (në mm):

150 mm

 

Ndriçues komedine Eglo 97331 CASTELLATO 1

 • Ndriçues komodine Eglo, modeli 97331, pjesë e linjës CASTELLATO 1.
 • Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë dhe xham opal mat në ngjyrë të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi dhe studimi. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97331 

Familja:

CASTELLATO 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Materiali:

Çeliku, Xham opal mat

Ngjyra: 

E zezë, e bardhë

Numri i llambave:

1

Fuqia:

28 W

Lloji i llampes:

E14

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e rregullueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

280 mm

Diametri i bazës (në mm):

150 mm