Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita
Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita

Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita

8,900 Lek
Sale
Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional. Materiali cilësor çelik guri, ngjyrë bronzi e krehur, e zezë. Lloji i ndriçuesit E27. Informacionet Teknike Marka: Eglo Kodi: 390168 Familja: Carmita...

Instock

Përshkrimi

Ndricues komedine Eglo 390168 Carmita

  • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
  • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë
  • Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
  • Materiali cilësor çelik guri, ngjyrë bronzi e krehur, e zezë.
  • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390168

Familja:

Carmita

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celiku, guri
Ngjyra bronzi e krehur, e zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

80

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

80

Artikuj të lidhur