Ndriçues i varur Eglo 31577 Pasteri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-15%
Ndriçues i varur Eglo 31577 Pasteri
Ndriçues i varur Eglo 31577 Pasteri
Ndriçues i varur Eglo 31577 Pasteri

Ndriçues i varur Eglo 31577 Pasteri

Available:Në gjëndje
4,900 Lek 5,800 Lek
Image
Secure

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31577 pjesë e koleksionit Pasteri.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe me pjesën e kokës së ndriçuesit prej pëlhure në ngjyrë griNjë ndiçues elegant i përshtatshëm kryesisht për ambiente ndenje dhe ngrënie. Me material tepër cilësor prej çeliku në ngjyrë gri si të hirit. 
Ndriçimi E27

Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 530

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 31577 pjesë e koleksionit Pasteri.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe me pjesën e kokës së ndriçuesit prej pëlhure në ngjyrë griNjë ndiçues elegant i përshtatshëm kryesisht për ambiente ndenje dhe ngrënie. Me material tepër cilësor prej çeliku në ngjyrë gri si të hirit. 
Ndriçimi E27

Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 530

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W