Ndriçues i varur Eglo 62514 Tortoreto
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 62514 Tortoreto

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62514 pjesë e koleksionit  Tortoreto
Ndriçues tip spot me një dizajn të thjeshtë por shumë të bukur. I përshtashëm për dekorimin e ambienteve të brendshme. Ideali për tu vendosur në sallone, zyra, dhoma gjumi apo dhe kuzhinë. Materiali tepër cilësor çeliku në ngjyrë të bardhë

Përmasat:
Lartësia (në mm): 2400
Diametri (në mm): 40

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6.4W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62514 pjesë e koleksionit  Tortoreto Ndriçues tip spot me një dizajn të thjeshtë por shumë të bukur. I përshtashëm për dekorimin e ambienteve të brendshme. Ideali për tu vendosur në sallone, zyra, dhoma gjumi apo dhe kuzhinë. Materiali tepër cilësor çeliku në ngjyrë të bardhë
Përmasat: Lartësia (në mm): 2400 Diametri (në mm): 40

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6.4W