Ndriçues i varur BETTON EGLO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur BETTON EGLO

Available:Në gjëndje
9,000 Lek
Size
Image
Secure
Ndriçues i varur BETTON EGLO06
 • Ndriçues handmade i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtëm si: shtëpi, bare, restorante, hotele etj.
 • Përbëhet nga materiali i betonit, me sipërfaqe poroze ose të lëmuar.
 • Vjen në dimensione dhe ngjyra të ndryshme sipas kërkesave dhe nevojave të hapsirave tuaja.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

 • ND1-BETONI
 • ND2-BETONI
 • ND3-BETONI
 • ND4-BETONI
 • ND5-BETONI

Klasa e energjise:

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Numri i llambave:

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Ndriçues i varur BETTON EGLO06
 • Ndriçues handmade i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtëm si: shtëpi, bare, restorante, hotele etj.
 • Përbëhet nga materiali i betonit, me sipërfaqe poroze ose të lëmuar.
 • Vjen në dimensione dhe ngjyra të ndryshme sipas kërkesave dhe nevojave të hapsirave tuaja.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

 • ND1-BETONI
 • ND2-BETONI
 • ND3-BETONI
 • ND4-BETONI
 • ND5-BETONI

Klasa e energjise:

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Numri i llambave:

1

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet