Ndriçues i varur Eglo. CARASELLA 99629
Ndriçues i varur Eglo. CARASELLA 99629

Ndriçues i varur Eglo. CARASELLA 99629

19,900 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99629 pjesë e koleksionit CERASELLA Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99629 pjesë e koleksionit CERASELLA
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.

Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë bronzi dhe kabull te zi . Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

99629

Familja

CERASELLA

Klasa e energjise

F

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

4.5W

Numri i llambave

3

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjatesia (në mm):

900

Gjeresia (në mm):

200

Pesha (ne kg)

4.18

Artikuj të lidhur