Ndriçues i varur Eglo 99545 Canterras
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99545 Canterras

Available:Në gjëndje
19,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99545 pjesë e koleksionit Canterras. Nje ndricues modern me një dizajn të thjeshtë por që sjell një pamje shumë të bukur. Vjen me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gri. 
I pershtatshëm dhe mjaftë i mirë në dekorimin e ambienteve të brendshme.
Materiali nga i cili përbëhet është çelik dhe kokat e ndricuesit me qeramikë .
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 150
Gjatësia (në mm) 975

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 4X40W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99545 pjesë e koleksionit Canterras. Nje ndricues modern me një dizajn të thjeshtë por që sjell një pamje shumë të bukur. Vjen me ndërthurje të ngjyrave të zezë dhe gri.  I pershtatshëm dhe mjaftë i mirë në dekorimin e ambienteve të brendshme. Materiali nga i cili përbëhet është çelik dhe kokat e ndricuesit me qeramikë .   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 150
Gjatësia (në mm) 975

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 4X40W