Ndriçues i varur Eglo 99544 Canterras
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99544 Canterras

Available:Në gjëndje
4,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99544 pjesë e koleksionit Canterras.
Një ndriçues i thjeshtë, modern  dhe tepër elegant në pamje.
I përshtatshëm për ambientet e brendshme si salla mbledhjeje, dhoma gjumi ,dhoma ndenje, kuzhinë apo dhe zyra.
Materiali tepër cilësor çelik dhe koka e ndricuesit terrazzo në ngjyrë të zezë.
 
Përmasat
Lartësia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 150
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99544 pjesë e koleksionit Canterras. Një ndriçues i thjeshtë, modern  dhe tepër elegant në pamje. I përshtatshëm për ambientet e brendshme si salla mbledhjeje, dhoma gjumi ,dhoma ndenje, kuzhinë apo dhe zyra. Materiali tepër cilësor çelik dhe koka e ndricuesit terrazzo në ngjyrë të zezë.   Përmasat
Lartësia (ne mm): 1100
Diametri (ne mm): 150   Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X40W