Ndriçues i varur Eglo 99532 Lobatia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 99532 Lobatia

Available:Në gjëndje
20,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99532, pjesë e linjës Lobatia.
Një ndriçues i thjeshtë dhe modern me ngjyrë të zezë. Tepër i veçantë dhe i bukur kjo gjë e bën ndriçuesin të përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të ndryshme të brendshme si sallone, dhoma gjumi, kuzhinë apo dhe zyra.
Materiali tepër cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe druri.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 55
Gjatësia (në mm) 925
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W 

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 99532, pjesë e linjës Lobatia. Një ndriçues i thjeshtë dhe modern me ngjyrë të zezë. Tepër i veçantë dhe i bukur kjo gjë e bën ndriçuesin të përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të ndryshme të brendshme si sallone, dhoma gjumi, kuzhinë apo dhe zyra. Materiali tepër cilësor prej çeliku në ngjyrë të zezë dhe druri.   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 55 Gjatësia (në mm) 925   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W