Ndricues i varur Eglo 99083 Valecrosia
Ndricues i varur Eglo 99083 Valecrosia

Ndricues i varur Eglo 99083 Valecrosia

11,900 Lek
29,000 Lek
Ndricues i varur Eglo 99083 Valecrosia Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ndricues i varur Eglo 99083 Valecrosia ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 99083 Valecrosia

  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndricues i varur Eglo 99083 Valecrosia ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Materiali çelik në ngjyrën gri të hapur dhe kontura druri në ngjyrën gri dhe të zezë
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

99083

Familja

Valecrosia

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali

Metal/ e bardhe

Numri i llambave

3

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatesia (në mm):

840

Gjeresia (në mm):

180

Lartesia (në mm):

1100

 

Artikuj të lidhur