Ndriçues i varur Eglo 98835 Manizales
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98835 Manizales

Available:Në gjëndje
15,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98835 pjesë e linjës Manizales
Dizajn i cili ndërthuret më së miri me stilin minimalist të arredimit.
Kokat e ndriçuesit janë bërë nga unaza metalike dekorative prej bronzi.
Ndriçuesi siguron ndriçim të pastër dhe të qetë në dhomën e ndenjes ose dhomën e ngrënies apo dhe në zyrë.
Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë bronzi.
Ndricimi E27
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 1100
Gjerësia (në mm): 50
Gjatësia (në mm): 1010
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X25W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98835 pjesë e linjës Manizales Dizajn i cili ndërthuret më së miri me stilin minimalist të arredimit. Kokat e ndriçuesit janë bërë nga unaza metalike dekorative prej bronzi. Ndriçuesi siguron ndriçim të pastër dhe të qetë në dhomën e ndenjes ose dhomën e ngrënies apo dhe në zyrë. Materiali tepër cilësor i çelikut në ngjyrë bronzi. Ndricimi E27   Përmasat Lartësia (në mm): 1100 Gjerësia (në mm): 50 Gjatësia (në mm): 1010  
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X25W