Ndriçues i varur Eglo 98606 Cerignola-C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-60%
Ndriçues i varur Eglo 98606 Cerignola-C
Ndriçues i varur Eglo 98606 Cerignola-C
Ndriçues i varur Eglo 98606 Cerignola-C

Ndriçues i varur Eglo 98606 Cerignola-C

Available:Në gjëndje
22,000 Lek 55,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 98606 Cerignola-C
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98606 Cerignola-C
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të bukur.
 • Ideal për të dekoruar ambientet e brendshme të shtëpisë suaj.
 • Në stilin Techno, e projektuar për ndriçimin parësor ose dytësor të dhomave deri në 5m². 
 • Montohet direkt në tavan me vida dhe pllakë montimi.
 • Ndriçues LED, me spektër ndriçimi 2700-6500, RGB (e kuqe, jeshile, blu).
 • Ndriçuesi është i pajisur edhe me telekomandë për të zgjedhur ndriçimin e dëshiruar.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

98606

Familja

Cerignola-C

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

32 W

Materiali / ngjyra

Celik / e bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

PO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

600
Ndriçues i varur Eglo 98606 Cerignola-C
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98606 Cerignola-C
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të bukur.
 • Ideal për të dekoruar ambientet e brendshme të shtëpisë suaj.
 • Në stilin Techno, e projektuar për ndriçimin parësor ose dytësor të dhomave deri në 5m². 
 • Montohet direkt në tavan me vida dhe pllakë montimi.
 • Ndriçues LED, me spektër ndriçimi 2700-6500, RGB (e kuqe, jeshile, blu).
 • Ndriçuesi është i pajisur edhe me telekomandë për të zgjedhur ndriçimin e dëshiruar.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

98606

Familja

Cerignola-C

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

32 W

Materiali / ngjyra

Celik / e bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

PO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

600