Ndricues i varur Eglo 98595 ROCAMAR 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues i varur Eglo 98595 ROCAMAR 1

Available:Në gjëndje
39,900 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 98595 ROCAMAR 1

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94589 pjesë e Rocamar 1.
 • Thjeshtësia e bashkuar me modernen janë dy pikat formuese për këtë ndriçues.
 • Mjaft i bukur unik dhe elegant, i përshtatshëm për të gjitha ambientet nga kuzhina salloni dhomë gjumi apo dhe zyrë.
 • Me material cilësor prej çeliku në ngjyrë bakri.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98595 ROCAMAR 1

Familja:

ROCAMAR 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

5 x 28 W

Materiali:

Celiku, xham

Ngjyra:

Bakri

Numri i llambave:

5

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

585

Ndricues i varur Eglo 98595 ROCAMAR 1

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94589 pjesë e Rocamar 1.
 • Thjeshtësia e bashkuar me modernen janë dy pikat formuese për këtë ndriçues.
 • Mjaft i bukur unik dhe elegant, i përshtatshëm për të gjitha ambientet nga kuzhina salloni dhomë gjumi apo dhe zyrë.
 • Me material cilësor prej çeliku në ngjyrë bakri.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98595 ROCAMAR 1

Familja:

ROCAMAR 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

5 x 28 W

Materiali:

Celiku, xham

Ngjyra:

Bakri

Numri i llambave:

5

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

585