Ndriçues i varur Eglo 98376 Rambla
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndriçues i varur Eglo 98376 Rambla
Ndriçues i varur Eglo 98376 Rambla
Ndriçues i varur Eglo 98376 Rambla

Ndriçues i varur Eglo 98376 Rambla

Available:Out of Stock
2,900 Lek 5,900 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo 98376 Rambla
 • Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 98376, pjesë e koleksionit Rambla.
 • Ndriçues i krijuar me stil retro me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.  
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
 • Materiali çelik në ngjyrën gri si të hirit dhe kontura, kombinimi i qelqit në ngjyrë të bardhë dhe druri në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

98376

Familja

Rambla

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

340
 
Ndriçues i varur Eglo 98376 Rambla
 • Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 98376, pjesë e koleksionit Rambla.
 • Ndriçues i krijuar me stil retro me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj apo dhe zyrës.  
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
 • Materiali çelik në ngjyrën gri si të hirit dhe kontura, kombinimi i qelqit në ngjyrë të bardhë dhe druri në ngjyrë të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

98376

Familja

Rambla

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjeresia (në mm):

340