Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo

Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo

Available:Në gjëndje
7,900 Lek 22,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98192 pjesë e koleksionit Camargo.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. për të cilin duhet të blini një llambë të tipit E14 me fuqi maksimale 40W.
 • Gjatësia e ndriçuesit mund të rregullohet sipas dëshirës.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
 • Materiali çeliku në ngjyrë të zezë dhe kontura xham në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

98192

Familja

Camargo

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

200
Ndriçues i varur Eglo 98192 Camargo
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 98192 pjesë e koleksionit Camargo.
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. për të cilin duhet të blini një llambë të tipit E14 me fuqi maksimale 40W.
 • Gjatësia e ndriçuesit mund të rregullohet sipas dëshirës.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
 • Materiali çeliku në ngjyrë të zezë dhe kontura xham në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit E14

Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 200 Gjatësia (në mm) 350
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

98192

Familja

Camargo

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe gold

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Gjeresia (në mm):

200