Ndriçues i varur Eglo 98057 Cortenova
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 98057 Cortenova

Available:Në gjëndje
14,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo . Modeli 98057, pjesë e linjës Cortenova
Një ndriçues i thjeshtë dhe modern me ngjyrë të zezë
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali çelik.
 
Përmasat:
Lartesia (ne mm): 1100
Gjeresia (ne mm):  60
Gjatesia (ne mm):  840
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 4X60W (nuk përfshihen në paketim)

Ndriçues i varur Eglo . Modeli 98057, pjesë e linjës Cortenova Një ndriçues i thjeshtë dhe modern me ngjyrë të zezë I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali çelik.   Përmasat: Lartesia (ne mm): 1100 Gjeresia (ne mm):  60 Gjatesia (ne mm):  840   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 4X60W (nuk përfshihen në paketim)