Ndricues i varur Eglo 97912 PALMONES

3,700 Lek
9,500 Lek
Ndricues i varur Eglo 97912 PALMONES Ndricues i varur Eglo. Modeli 97912 pjesë e koleksionit PALMONES. Një ndriçues me pamje shumë të bukur. Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike. I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 97912 PALMONES

  • Ndricues i varur Eglo. Modeli 97912 pjesë e koleksionit PALMONES.
  • Një ndriçues me pamje shumë të bukur.
  • Dizajni i vecantë dhe modern, i duhuri për ti dhënë shtëpisë suaj një pamje magjepsëse dhe tepër unike.
  • I përshtatshëm për të dekoruar sallonin tuaj apo dhe dhomën e gjumit.
  • Me material cilësor çeliku dhe pëlhure në ngjyrë të zezë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97912 

Familja:

PALMONES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

çeliku, pëlhurë

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

485

Artikuj të lidhur