Ndriçues i varur Eglo 97793 Vallaspra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-28%
Ndriçues i varur Eglo 97793 Vallaspra
Ndriçues i varur Eglo 97793 Vallaspra
Ndriçues i varur Eglo 97793 Vallaspra

Ndriçues i varur Eglo 97793 Vallaspra

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 20,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 97793 pjesë e koleksionit Vallaspra
Një ndriçues me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe modern me 4 sfera të bardha që japin një ndriçim shumë të bukur.
Eshtë ideale për tu montuar mbi tavolinat e ngrënies ose ishullin e kuzhinës etj.
Materiali i kornizës, tepër ciësor prej çeliku në ngjyrë shampanje dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat me ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndricuesit E14
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 165
Gjatësia (në mm) 910

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 97793 pjesë e koleksionit Vallaspra
Një ndriçues me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe modern me 4 sfera të bardha që japin një ndriçim shumë të bukur. Eshtë ideale për tu montuar mbi tavolinat e ngrënies ose ishullin e kuzhinës etj. Materiali i kornizës, tepër ciësor prej çeliku në ngjyrë shampanje dhe koka e ndriçuesit xham opal-mat me ngjyrë të bardhë. Lloji i ndricuesit E14   Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 165 Gjatësia (në mm) 910
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W