Ndriçues i varur Eglo 97444 Savignano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-59%
Ndriçues i varur Eglo 97444 Savignano
Ndriçues i varur Eglo 97444 Savignano
Ndriçues i varur Eglo 97444 Savignano

Ndriçues i varur Eglo 97444 Savignano

Available:Out of Stock
6,900 Lek 16,900 Lek
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 97444 pjesë e koleksionit Savignano.
Shtoni ngrohtësi në hapësirën tuaj me Savignano.
Ky ndriçues përmban një nuancë të zezë mat me detaje të prera të bardha.
Ofron një lartësi të rregullueshme me aftësinë për t'u montuar edhe në një tavan të pjerrët.
Një ndriçues i përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë.
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 160
Gjatësia (në mm) 800

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 97444 pjesë e koleksionit Savignano. Shtoni ngrohtësi në hapësirën tuaj me Savignano. Ky ndriçues përmban një nuancë të zezë mat me detaje të prera të bardha. Ofron një lartësi të rregullueshme me aftësinë për t'u montuar edhe në një tavan të pjerrët.
Një ndriçues i përshtatshëm për ambiente të brendshme.
Materiali cilësor i çelikut në ngjyrë të zezë.
  Përmasat Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 160 Gjatësia (në mm) 800
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W