Ndriçues i varur Eglo 97425 Ponzano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-59%
Ndriçues i varur Eglo 97425 Ponzano
Ndriçues i varur Eglo 97425 Ponzano
Ndriçues i varur Eglo 97425 Ponzano

Ndriçues i varur Eglo 97425 Ponzano

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 37,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49725 pjesë e koleksionit Ponzano
Ndriçues me temë moderne, i krijuar me një dizanj unik, të bukur, dhe me finesë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur atë dekor të veçantë që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 590

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrotja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 5X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49725 pjesë e koleksionit Ponzano
Ndriçues me temë moderne, i krijuar me një dizanj unik, të bukur, dhe me finesë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur atë dekor të veçantë që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 590

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrotja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 5X60W