Ndriçues i varur Eglo 97424 Ponzano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues i varur Eglo 97424 Panzano
Ndriçues i varur Eglo 97424 Panzano
Ndriçues i varur Eglo 97424 Panzano

Ndriçues i varur Eglo 97424 Ponzano

Available:Out of Stock
7,400 Lek 16,900 Lek
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 97424 pjesë e koleksionit Ponzano
Ndriçues modern dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë.
Me një dizajn të thjeshtë dhe të veçantë në formë zileje.
I përshtatshëm për përdorim në ambientet e brendshme
Materiali tepër cilësor çelik dhe xham në ngjyrë të zezë.
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 800
Gjatësia e kanopit (në mm) 710
Gjerësia e kanopit (në mm) 48
Lartësia e kanopit (në mm) 24

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 97424 pjesë e koleksionit Ponzano
Ndriçues modern dekorativ dhe funksional në të njëjtën kohë.
Me një dizajn të thjeshtë dhe të veçantë në formë zileje. I përshtatshëm për përdorim në ambientet e brendshme Materiali tepër cilësor çelik dhe xham në ngjyrë të zezë.   Përmasat Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 200 Gjatësia (në mm) 800 Gjatësia e kanopit (në mm) 710 Gjerësia e kanopit (në mm) 48 Lartësia e kanopit (në mm) 24

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W