Ndricues i varur Eglo 96968 OLINDRA
Ndricues i varur Eglo 96968 OLINDRA

Ndricues i varur Eglo 96968 OLINDRA

19,900 Lek
38,000 Lek
Ndricues i varur Eglo 96968 OLINDRA Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ndricues i varur Eglo 96968 OLINDRA Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 96968 OLINDRA
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndricues i varur Eglo 96968 OLINDRA Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Përbëhet nga material çeliku në ngjyrë te zeze transparente dhe xham . 
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

96968

Familja

OLINDRA

Klasa e sigurisë:

-

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

12x2.2W

Materiali

Krom / i bardhe

Numri i llambave

-

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në inch):

16.73

Diametri (në inch):

15.55 

Artikuj të lidhur