Ndriçues i varur Eglo 96942 Zacharo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-72%
Ndriçues i varur Eglo 96942 Zacharo
Ndriçues i varur Eglo 96942 Zacharo
Ndriçues i varur Eglo 96942 Zacharo

Ndriçues i varur Eglo 96942 Zacharo

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 25,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 96942. pjesë e koleksionit Zacharo
Ndriçues modern me një dizajn të thjeshtë dhe të bukur
Një temperaturë ngjyre prej 3000K prodhon një ton të ngrohtë të bardhë, i cili është ideal për ndriçimin e ambienteve të brenshme, si sallonet kuzhinën, dhomën e ndenjes, dhoma e gjumit, atë të studimit etj.
Materiali tepër cilësor çelik dhe xham në ngjyrë nikeli të pastër.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 975

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X4W

Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 96942. pjesë e koleksionit Zacharo
Ndriçues modern me një dizajn të thjeshtë dhe të bukur
Një temperaturë ngjyre prej 3000K prodhon një ton të ngrohtë të bardhë, i cili është ideal për ndriçimin e ambienteve të brenshme, si sallonet kuzhinën, dhomën e ndenjes, dhoma e gjumit, atë të studimit etj. Materiali tepër cilësor çelik dhe xham në ngjyrë nikeli të pastër.   Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 975

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X4W