Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA
Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA

Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA

Available:Në gjëndje
19,900 Lek 37,900 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ky ndriçues varës nga seria OLINDRA është prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike të satinizuar. 
 • Është i errësueshëm dhe i pajisur me gjashtë llamba LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

96932

Familja

OLINDRA

Klasa e sigurisë:

-

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

2.2W

Materiali

Celik i bardhe i kromuar

Numri i llambave

10

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

370 
Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues i varur Eglo 96932 OLINDRA Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ky ndriçues varës nga seria OLINDRA është prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike të satinizuar. 
 • Është i errësueshëm dhe i pajisur me gjashtë llamba LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

96932

Familja

OLINDRA

Klasa e sigurisë:

-

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

2.2W

Materiali

Celik i bardhe i kromuar

Numri i llambave

10

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

370