Ndricues i varur Eglo 96318 Parri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-65%
Ndricues i varur Eglo 96318 Parri

Ndricues i varur Eglo 96318 Parri

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 19,900 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 96318 Parri

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96318 pjesë e koleksionit Parri
 • Ky ndriçues nuk të tërheq vetëm me elegancën dhe dizajnin e tij, por është edhe një burim i fuqishëm i dritës që lëshon një dritë të bardhë të ngrohtë 3000K.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, sallone, kuzhina etj.
 • Materiali tepër cilësor çelik ngjyrë krom me ndricim të bardhë dhe të ngrohtë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96318

Familja:

Parri

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

(1) 1X6W
(2) 1X7W
(3) 1X8W

Materiali / ngjyra:

Celik ngjyre krom/ xham plastik te bardhe

Numri i llambave:

3

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

245

Gjatësia (në mm):

725

Ndricues i varur Eglo 96318 Parri

 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 96318 pjesë e koleksionit Parri
 • Ky ndriçues nuk të tërheq vetëm me elegancën dhe dizajnin e tij, por është edhe një burim i fuqishëm i dritës që lëshon një dritë të bardhë të ngrohtë 3000K.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhoma ndenje, sallone, kuzhina etj.
 • Materiali tepër cilësor çelik ngjyrë krom me ndricim të bardhë dhe të ngrohtë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96318

Familja:

Parri

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

(1) 1X6W
(2) 1X7W
(3) 1X8W

Materiali / ngjyra:

Celik ngjyre krom/ xham plastik te bardhe

Numri i llambave:

3

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Gjerësia (në mm):

245

Gjatësia (në mm):

725