Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-53%
Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela
Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela
Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela

Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 32,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Materiali alumin dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

95566

Familja

Agrela

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

14.4 W

Materiali

Celik / Alumin i bardhe

Numri i llambave

2 LED

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1200

Gjatesia (në mm):

1010

Gjeresia (në mm):

100
Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndricues i varur Eglo 95566 Agrela Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Materiali alumin dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

95566

Familja

Agrela

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

14.4 W

Materiali

Celik / Alumin i bardhe

Numri i llambave

2 LED

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1200

Gjatesia (në mm):

1010

Gjeresia (në mm):

100