Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-67%
Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano 2
Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano 2
Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano 2

Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano

Available:Out of Stock
2,900 Lek 8,900 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano 2
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano  Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Materiali çelik në ngjyrën gri të hapur dhe kontura druri në ngjyrën gri dhe të zezë
 • Dizajni me shirita dhe kur llamba është e ndezur, abazhuri me shirita krijon një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

95253

Familja

Cassano

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Celik gri/ Kontur druri gri dhe te zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

380

Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano 2
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues i varur Eglo 95253 Cossano  Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Materiali çelik në ngjyrën gri të hapur dhe kontura druri në ngjyrën gri dhe të zezë
 • Dizajni me shirita dhe kur llamba është e ndezur, abazhuri me shirita krijon një kombinim magjepsës të dritës dhe hijes.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

95253

Familja

Cassano

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Celik gri/ Kontur druri gri dhe te zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

380