Ndricues i varur Eglo 95219 Amonde
Ndricues i varur Eglo 95219 Amonde
Ndricues i varur Eglo 95219 Amonde
Ndricues i varur Eglo 95219 Amonde

Ndricues i varur Eglo 95219 Amonde

18,900 Lek
49,000 Lek
Ndricues i varur Eglo 95219 Ndriçues i varur Eglo. Modeli 95219, pjesë e linjës Amonde. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave. Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin...

Instock

Përshkrimi

Ndricues i varur Eglo 95219

  • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 95219, pjesë e linjës Amonde.
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
  • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
  • Material alumin në ngjyrë kromi dhe xham plastik në saten.
  • Lloji i ndriçuesit LED ( e bardhë e ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95219

Familja:

Amonde

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5X6W

Materiali / ngjyra:

Alumin ne ngjyre kromi/ xham plastik ne hije saten

Numri i llambave:

5

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1500

Diametri (në mm):

320

 

Artikuj të lidhur