Ndriçues i varur Eglo 94743 Coretto 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 94743 Coretto 2

Available:Në gjëndje
5,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94743 pjesë e familjes Coretto 2. Një ndriçues i veçantë dhe mjaftë i bukur me pamjen e një pike loti. Pjesë e modeleve vintage ideal për mobilimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, kuzhinë, zyra apo dhe lokale. Me material cilësor çeliku në ngjyrë bakri.

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 170
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94743 pjesë e familjes Coretto 2. Një ndriçues i veçantë dhe mjaftë i bukur me pamjen e një pike loti. Pjesë e modeleve vintage ideal për mobilimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, kuzhinë, zyra apo dhe lokale. Me material cilësor çeliku në ngjyrë bakri.
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 170   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X60W