Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1
Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1
Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1
Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1
Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1
Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1

Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1

9,900 Lek
Sale Sold out
Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1 Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94606 pjesë  e koleksionit MOGANO 1. Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie, kuzhinë, sallon ose dhomë gjumi. Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1 ka ndërthurje te materialeve cilësore të çelikut në ngjyrë të zezë dhe bakri. Lloji...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1

  • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94606 pjesë  e koleksionit MOGANO 1.
  • Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht për dhomë ngrënie, kuzhinë, sallon ose dhomë gjumi.
  • Ndriçues i varur Eglo 94606 MOGANO 1 ka ndërthurje te materialeve cilësore të çelikut në ngjyrë të zezë dhe bakri.
  • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94606 

Familja:

MOGANO 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

60 W

Materiali:

çeliku, bakri

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

E27

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

400

Artikuj të lidhur