Ndriçues i varur Eglo 94248 Petto 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Ndriçues i varur Eglo 94248 Petto 1
Ndriçues i varur Eglo 94248 Petto 1

Ndriçues i varur Eglo 94248 Petto 1

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 13,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94248 pjesë e koleksionit Petto 1
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të veçantë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të jashtëm dhe të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit GU10-LED (e bardhë e ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 300

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X3,3W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94248 pjesë e koleksionit Petto 1
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të veçantë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të jashtëm dhe të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit GU10-LED (e bardhë e ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 300

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X3,3W