Ndriçues i varur Eglo 94191 Tarbes
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 94191 Tarbes

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94191 pjesë e Tarbes. Dizajn i stilit vintage. Një ndriçues mjaftë i bukur elegant dhe i thjeshtë i përshtatshëm për të dekoruar ambientet e brendshme. Meteriali cilësor celik në ngjyrë të zezë.
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 310
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 94191 pjesë e Tarbes. Dizajn i stilit vintage. Një ndriçues mjaftë i bukur elegant dhe i thjeshtë i përshtatshëm për të dekoruar ambientet e brendshme. Meteriali cilësor celik në ngjyrë të zezë.   Përmasat Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 310
 
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W